Platform over zon-en daglichtregulering, rolluiken, terrasoverkappingen en afsluitingen
Festivalterrein Adele met Nederlands zonweringstintje
Overzicht van het enorme festivalterrein waar Adele optrad.

Festivalterrein Adele met Nederlands zonweringstintje

125 knikarmschermen vonden verrassend hun weg van Leerdam naar München

Meer dan 750.000 fans reisden aan het einde van de zomervakantie af naar München. Ze kwamen voor de populaire Britse zangeres Adele. Maar liefst 10 concerten gaf ze. Speciaal voor haar concertreeks werd een speciaal, nieuw ‘pop-up-stadion’ gebouwd. Maar ook werd er een compleet Adele-dorp rondom het festivalterrein neergezet. Waarom dit nieuws is in Z&R jaarboek? Wel… de firma Rainbowsol uit Leerdam mocht maar liefst 125 stuks knikarmschermen leveren, die werden gemonteerd aan de vele stands en winkeltjes op het festivalterrein. De uitstraling van het evenemententerrein in de Zuidduitse stad kreeg een enorme boost! Voor het Leerdamse familiebedrijf was dit absoluut een flinke logistieke uitdaging.

Veel verschillende doekdessins.

Onverwacht

“Die opdracht van onze dealer kwam voor ons behoorlijk onverwacht”, zegt Robert Bosch, ver­antwoordelijk voor de verkoop van de Rainbow Collection. “Het begon eigenlijk heel simpel met een e-mail die we van hen ontvingen. Precies midden in het seizoen, we zaten volop in de reguliere drukte. En eerlijk is eerlijk: je weet op dát moment niet of het een serieuze vraag is. Zó’n aantal en dan ook nog eens op zéér korte termijn. ”Maar… die aanvraag was wel degelijk serieus. We zijn hierover vanzelfsprekend direct en serieus in gesprek gegaan met de aanvragende partij. Kijk, natuurlijk is het geen enkel probleem om 125 Ibiza’s in één opdracht te leveren – we staan alom bekend om onze uitstekende voorraadposities en flexibele productiecapaciteit – maar de gewenste levertijd was wel héél erg kort. Bovendien had de designer van het festivalterrein verzonnen dat er ongeveer 20 verschillende doekdessins in moesten! De concerten waren in augustus gepland en de eerste gesprekken hadden we pas in juni en eind juli moest alles hangen!”

Normale productie

“We zijn er uiteraard meteen mee van start gegaan”, vertelt Robert. “Voor ons was het sowieso van belang dat de normale productie, dus die gerelateerd was aan de reguliere bestellingen van de vakhandel in Nederland, er geen hinder van zou onder­vinden. Levertijden richting onze andere klanten mochten absoluut geen extra vertraging oplopen omdat wij zo’n enorm project als opdracht hadden binnengehaald. En dus was het met het hele team in de maanden juni en juli soms even extra doorwerken. Maar het is gelukt. Begin juli zijn die 125 schermen in een extra groot transport in één keer naar München verzonden. En daar, allemaal uitstekend voorbereid, gemonteerd.”

003 M245766624 06 15 TaufeIda C1 Adele Moods
Zeker weten dat de Deutsche Bratwurst nóg lekkerder smaakte, zo gekocht onder een Ibiza knikarmscherm.

Apart hoogtepunt

Volgens Robert is dit nu typisch zo’n  onverwacht project waar je enorm trots op kan zijn. “Als we aan het eind van het jaar op 2024 terugblikken, dan zijn de 125 Ibiza’s voor Adele natuurlijk wel een soort heel apart hoogtepunt. We zijn er trots op dat wij mochten leveren en dat de klant ook zijn vertrouwen had uitgesproken in ons als fabrikant. Maar ik ben eigenlijk nog veel meer trots op de veerkracht en flexibiliteit van onze organisatie, van onze medewerkers dus. Want ja, het betekende wel voor veel collega’s extra uren draaien, ook ’s avonds. We hebben met z’n allen de mouwen opgestroopt, precies zoals het hoort bij een familiebedrijf. Daar kan ik echt met een heel goed gevoel op terugkijken. Het tekent onze kracht.”

Uitnodiging voor een kopje koffie

Of Adele nog een melodieuze ode op het podium aan de firma Rainbowsol heeft gebracht, is bij Robert niet bekend. “Ik ben zelf niet bij de concerten geweest”,  zegt hij lachend. “Maar als Adele ooit eens bij toeval in Leerdam is, dan nodigen we haar zeker eens uit voor een kopje koffie. Ik denk dat zij het ook leuk zal vinden om te zien waarom het festivalterrein in München tiptop in orde was en waar met oog voor detail echt iets spectaculairs was neergezet. Onder andere met onze bijdrage.”  

"*" geeft vereiste velden aan

Stuur ons een bericht

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.

Wij gebruiken cookies. Daarmee analyseren we het gebruik van de website en verbeteren we het gebruiksgemak.

Details

Kunnen we je helpen met zoeken?

Bekijk alle resultaten