Platform on sun and daylight control, shutters, patio covers and closures
Z&R Café #8 – In gesprek met Dennis Schoormans van Schlappi Markiezen

Z&R Café #8 – In gesprek met Dennis Schoormans van Schlappi Markiezen

Zijn markiezen een vreemde eend in de bijt?

In deze aflevering van Z&R Café spreekt presentator Jerry Helmers met Dennis Schoormans, de bevlogen directeur/eigenaar van Schlappi Markiezen uit Tilburg.

De grote vraag is of markiezen – met hun slechts 5% marktaandeel in de zonweringsbranche – een vreemde eend in de bijt zijn? Feit is wel dat er veel hang is naar nostalgie.

Waar komt die hang eigenlijk vandaan en waarom vullen markiezen die behoefte in? Ook in de markiezenwereld ontkomen we niet aan duurzaamheid en daar heeft Dennis Schoormans een prachtige oplossing voor bedacht. Iets met driehoeksvlaggetjes en een slinger. Zeer origineel.

En nog leuk ook. Uiteraard ontkomen we niet aan de technologische ontwikkelingen in het vakgebied. Dennis heeft tevens een visie op de ontwikkeling van AI in de sector.

"*" indicates required fields

Send us a message

This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Wij gebruiken cookies. Daarmee analyseren we het gebruik van de website en verbeteren we het gebruiksgemak.

Details

Kunnen we je helpen met zoeken?

Bekijk alle resultaten