Plattform für Sonnen- und Tageslichtsteuerung, Rollläden, Terrassenüberdachungen und Schranken
De zomer komt eraan: denk aan zonwering

De zomer komt eraan: denk aan zonwering

De dagen worden langer, de temperaturen stijgen en de zon wordt sterker. De zomer komt eraan met zijn intense hitte! Hoewel we genieten van de zon, het natuurlijke licht en al haar voordelen, worden de hogere temperaturen die we elk jaar ervaren een steeds groter probleem: ongemak door de warmte, verblinding en oververhitting…

Naamloos 3 kopie

De perfecte oplossing voor een koele zomer: textiele zonweringssystemen.
Of het nu gaat om nieuwbouw of renovatie, openbare of particuliere gebouwen, buitenzonwering is een essentiële oplossing om het comfort van de bewoners te garanderen en de energieprestaties van gebouwen te optimaliseren. Ze bieden:
– uitstekende bescherming tegen hitte door zonne-energie buiten te houden
– beheersing van verblinding met behoud van natuurlijk licht
– een optimaal zicht naar buiten
– geoptimaliseerde energieprestaties door de behoefte aan airconditioning te verminderen.

Mermet biedt een brede range stoffen voor buitentoepassingen:
– Satiné 5500 (Mermet Frankrijk): 52 kleuren, 4 breedtes (tot 320 cm)
– Sergé 600 (Copaco): 49 kleuren, 7 breedtes (tot 350 cm)
– Sergé 3% (Helioscreen): 31 kleuren, 6 breedtes (tot 320 cm)
Deze stoffen bieden een uitstekend thermische comfort en bescherming tegen verblinding. Ze zijn ook ideaal voor ZIP-systemen en bovendien wind- en weerbestendig.

Wacht niet op de eerste warme dagen: onze teams helpen u graag bij het kiezen van de meest geschikte stof voor uw project.

MERMET EUROPE OP DE ES-SO BIJEENKOMST IN BARCELONA

We zijn trots te melden dat Mermet Europe BV, al lange tijd sponsor van de European Solar Shading Organisation (ES-SO), onlangs deelnam aan de ES-SO bijeenkomst in Barcelona. Dit evenement, georganiseerd door de Spaanse vereniging AESSO, bracht experts uit de industrie samen om belangrijke onderwerpen en toekomstige richtingen te bespreken.Onze Product en Communicatie Manager, Ann Van Neer, nam deel aan de vergadering van het Technisch Comité, waar volgende onderwerpen aan bod kwamen:

  • Toekomstige bouwproductenverordening van de EU
  • Productcategorieregels voor levenscyclusanalyses
  • Studies naar het gebruik van zonwering
  • Strengere regels voor afvalbeheer
  • PFAS in zonwering
Namenlos 3

Onze Product- en Communicatiemanager, Anna Martinez, woonde voor het eerst de marketingbijeenkomst bij als onze vertegenwoordiger in AESSO. Belangrijke topics waren onder andere:

  • Feedback over de Global Shading Day: Plannen om de zichtbaarheid te verbeteren met gevarieerde inhoud, zodat elk bedrijf unieke berichten kan maken. ES-SO zal ook een nieuwe visuele stijl ontwikkelen voor de campagne van volgend jaar.
  • Het bereiken van de eindgebruiker: Nadruk op het informeren van eindgebruikers over de voordelen van goede zonwering thuis.

De voorstellen omvatten het uitbreiden van marketinginspanningen van LinkedIn naar andere sociale netwerken en het aannemen van een meer persoonlijke, empathische benadering.We zijn enthousiast over de inzichten en strategieën die op de ES-SO bijeenkomst werden besproken en kijken ernaar uit om deze ideeën te implementeren om onze klanten en de sector beter van dienst te zijn.

"*" kennzeichnet Pflichtfelder

Senden Sie uns eine Nachricht

Dieses Feld dient der Validierung und sollte unverändert bleiben.

Wir setzen Cookies ein. Dadurch können wir die Nutzung der Website analysieren und die Nutzung der Website verbessern.

Einzelheiten

Können wir Ihnen dabei helfen?

Bekijk alle resultaten