Plattform für Sonnen- und Tageslichtsteuerung, Rollläden, Terrassenüberdachungen und Schranken
Soltis Tour te gast bij Guillaume Janssen

Soltis Tour te gast bij Guillaume Janssen

Op 14 februari vond de editie van de Soltis Tour in de Benelux plaats, bij Guillaume Janssen in Zwolle. Deze rondreizende Europese campagne brengt de nieuwste innovaties op het gebied van zonwerende stoffen en systemen onder de aandacht van professionals.

Meer dan 100 zonweringexperts en fabrikanten kwamen samen in Zwolle voor deze inspirerende dag. De gasten werden warm ontvangen door het team van Guillaume Janssen. Directeur Jos Stoit opende het evenement met een welkomstrede, waarna de bezoekers in groepen werden verdeeld om aan de tour te beginnen.

ABC 3493

Rondleiding Serge Ferrari en haar partners

De Serge Ferrari Group was aanwezig met twee indrukwekkende trucks. In de eerste truck kregen bezoekers een presentatie over de nieuwste Soltis doekcollecties. Naast een uitgebreide uitleg werden er live demonstraties gegeven, en konden bezoekers de materialen van dichtbij bekijken en ervaren. In de tweede truck stonden de producten en diensten van de partners van de Soltis Tour centraal.

ABC 3671

Een kijkje achter de schermen bij Guillaume Janssen

Naast de trucks kregen bezoekers een exclusieve rondleiding door de vernieuwde showroom van Guillaume Janssen. Hier stonden meer dan 20 innovatieve zonweringsystemen opgesteld, waarbij het team van Guillaume Janssen enthousiast uitleg gaf over de verschillende oplossingen en toepassingen. De tour werd vervolgd op de confectieafdeling, waar bezoekers het productieproces van zonweringsdoeken van dichtbij konden volgen − van stof tot eindproduct.

ABC 3943

Een succesvolle dag

Directeur Jos Stoit blikte tevreden terug op het evenement: “De Soltis Tour sluit perfect aan bij onze missie. Onze producten bedienen een nichemarkt, en door dit evenement op onze eigen locatie te organiseren, krijgen klanten de kans om onze innovaties van dichtbij te zien en beleven. Zo komt de focus echt op de producten van Guillaume Janssen te liggen.”  

Haben Sie Fragen zu diesem Artikel, Projekt oder Produkt?

Nehmen Sie rechtmäßigen Kontakt auf mit Guillaume Janssen.

Firmenindex-Logo Kontakt zu opnemen

Möchten Sie etwas über diesen Artikel, das Projekt oder das Produkt wissen?

"*" kennzeichnet Pflichtfelder

Dieses Feld dient der Validierung und sollte unverändert bleiben.
Firmenindex-Logo Telefoonnummer +31 (0)38 4670010 E-Mail-Adressen [email protected] Website www.guillaumejanssen.nl

"*" kennzeichnet Pflichtfelder

Senden Sie uns eine Nachricht

Dieses Feld dient der Validierung und sollte unverändert bleiben.

Wir setzen Cookies ein. Dadurch können wir die Nutzung der Website analysieren und die Nutzung der Website verbessern.

Einzelheiten

Können wir Ihnen dabei helfen?

Bekijk alle resultaten